locationsMoja radnja
user-profile
Moj nalog

cart

Aktuelno

Rowenta usisivači sa 2+3 godine jamstva!
Zimska čarolija
Tradicionalna novogodišnja bajka
Sjajna raskoš
Ružičasti praznici
Moderni praznici
Pokloni za nju
Pokloni za njega
Do -25% tehnika (izbor iz ponude)
Rasprodaja: Do -20 nameštaj (izbor iz ponude)
Rasprodaja: Do -50% uređenje doma (izbor iz ponude)
Vikend akcija -10% Midea i Daikin klima uređaji, izbor iz ponude
Akcija -10% Bosch sudomašine, izbor iz ponude
Rasprodaja do -50% uređenje doma, izbor iz ponude
Rasprodaja do -50% posuđe, izbor iz ponude
Candy ugradna tehnika, ugradne i samostojeće sudomašine, frižideri i vinske vitrine
Rasprodaja do -30% nameštaj, izbor iz ponude
Akcija -10% Bosch veš mašine i sušare, izbor iz ponude
Vikend akcija -10% Bosch ugradna tehnika, izbor iz ponude
Biorytmic dušeci
Klub ponuda avgust 2020: Uštedi do 10.000 dinara - LG bela tehnika, izbor iz ponude
Klub ponuda septembar 2020: Uštedi do 10.000 dinara - LG bela tehnika, izbor iz ponude
Vikend akcija -10% LG veš mašine, sušare, kombinovane mašine i sudomašine, izbor iz ponude
Vikend akcija -10% LG frižideri, izbor iz ponude
Akcija -10% Bosch ugradna tehnika, izbor iz ponude
Sajam nameštaja -10% Bosch ugradna tehnika, izbor iz ponude
Beauty
Gedžeti
Kuvanje
Dekoracije za dom
Gedžeti
Lična nega
Tehnika
Vino i hrana
Za male
Za one malo veće
Pokloni do 1.500 din.
Pokloni do 3.000 din.
Pokloni za poslovne partnere
Candy aparati za kuhinju, izbor iz ponude
Candy Smart veš mašine, sušare i kombinovane mašine za pranje/sušenje, izbor iz ponude
Pink vikend 2020 -10% Bosch ugradna tehnika i frižideri, izbor iz ponude
Tehnika, izbor iz ponude
Nameštaj, izbor iz ponude
Do -25% izbor nameštaja za dom
Rasprodaja do -30% garniture za sedenje, fotelje i taburei, izbor iz ponude
Rasprodaja -25% kreveti, dušeci i naddušeci, izbor iz ponude
Rasprodaja do -30% nameštaj, izbor iz ponude
Rasprodaja do -50% posuđe i kuhinjski tekstil, izbor iz ponude
Rasprodaja do -50% artikli za uređenje doma, izbor iz ponude
Emmezeta inspiracija: Stylish trendovi za dnevni boravak u 2021.
Vikend akcija: -10% Gorenje veš mašine i sudomašine, izbor iz ponude
Vox dani ušteda od 18.3. do 28.3.2021.
-10% Vox frižideri, izbor iz ponude
LG dani u Emmezeti: Od -10% do -15% LG tehnika, izbor iz ponude
Lg televizori 5 godina sigurnosti
5 godina garancija na LG veš mašine, izbor iz ponude
Klub ponuda LG bela tehnika, izbor iz ponude
2+3 Philips UHD televizori
Philips muška nega dodatno jamstvo do 3 godine
2+1 Philips Lumea
2+1 Philips epilatori
2+3 Philips usisivači
Gorenje mikrotalasne rerne 5 godina garancije
Gorenje G Force usisivači 5 godina garancije
Klub ponuda maj 2021: -15% dnevni boravci, izbor iz ponude
5 godina garancije Lg kombinovani frižideri sa zamrzivačem dole
100 dana probnog korišćenja Philips Lumea uređaja
Klub ponuda maj 2021: Do -5% Gorenje bela tehnika, izbor iz ponude
Sve za uživanje u fudbalu
Klub ponuda jun 2021: Uštedi do 30.000 din. Samsung frižideri, izbor iz ponude
Klub ponuda jun 2021: -20% Nespresso aparati za kafu, izbor iz ponude
NOVO u Emmezeti! Beper mali kućni aparati
Rasprodaja do -30% nameštaj, izbor iz ponude
Rasprodaja do -50% artikli za uređenje doma, izbor iz ponude
Rasprodaja do -50% posuđe, izbor iz ponude
Whirlpool garancija na motor
Whirlpool 5 godina garancije
Klub ponuda jul 2021: Do -10% Bosch bela tehnika, izbor iz ponude
Vikend akcija -10% Bosch ugradna tehnika, izbor iz ponude
Izbor iz ponude Bosch kombinovanih frižidera #LikeABosch
Vikend akcija -10% Bosch veš mašine i sušare, izbor iz ponude
Vikend akcija -10% Gorenje frižideri i zamrzivači, izbor iz ponude
Vikend akcija -10% Bosch frižideri i sudomašine, izbor iz ponude
Vikend akcija -10% Bosch ugradna tehnika, izbor iz ponude
Vikend akcija -10% Bosch veš mašine i sušare, izbor iz ponude
Klub ponuda avgust 2021: 10% Bosch usisivači, izbor iz ponude
Klub ponuda avgust 2021: Do -10% Bosch bela tehnika, izbor iz ponude
Najbolji odnos cene i kvaliteta Vox televizora u Srbiji
Krevet Cardif sa prostorom za odlaganje i podnicom + GRATIS dušek Emotion 140x210x20 cm
Akcija -10% Bosch ugradna tehnika, veš mašine i sušare, izbor iz ponude
Akcija -10% Gorenje ugradna tehnika, izbor iz ponude
Klub ponuda septembar: do -10% Bosch bela tehnika, izbor iz ponude
Akcija -10% Bosch frižideri i sudomašine, izbor iz ponude
Vikend akcija -10% Bosch veš mašine i sušare, izbor iz ponude
Produžena garancija na Bosch frižidere i zamrzivače 2+3 godine
Vikend akcija -10% Bosch veš mašine i sušare, izbor iz ponude
Klub ponuda oktobar 2021: do -15% Bosch bela tehnika, izbor iz ponude
Vikend akcija do -10% Bosch frižideri i veš mašine, izbor iz ponude
Serviranje i kuvanje
Mali kućni aparati
Dekoracije za poklone
Praznici & ljubav
Novogodišnje jutro
Snežna idila
Novogodišnji glam
Praznici vole tradiciju
Vikend akcija do -10% Bosch frižideri i veš mašine, izbor iz ponude
Vikend akcija do -10% Bosch ugradna tehnika i veš mašine, izbor iz ponude
Klub ponuda novembar 2021: do -40% black kolekcija
Vikend akcija -10% Bosch frižideri i sudomašine, izbor iz ponude
Akcija Gorenje Black November
Trpezarija
Spavaća soba
Sencor 100% povrat novca
Nameštaj po super ceni, izbor iz ponude
Tehnika po super ceni, izbor iz ponude
Rasprodaja do -50% artikli za uređenje doma, izbor iz ponude
Rasprodaja do -50% posuđe, izbor iz poude
Rasprodaja od 20% do -30% nameštaj za spavaće sobe i dušeci, izbor iz ponude
Rasprodaja do -20% kancelarijske stolice, izbor iz ponude
Rasprodaja do -25% komode, police i klub stočići, izbor iz ponude
Ljubavno gnezdo
Povrat novca uz Philips televizore
Akcija do -20% Philips aparati, izbor iz ponude
Akcija do -20% Philips mali kućni aparati, izbor iz ponude
Vikend akcija -15% Philips aparati za negu, izbor iz ponude
Vikend akcija -10% Bosch frižideri i sudomašine, izbor iz ponude
Akcija -10% Xiaomi mali kućni aparati, izbor iz ponude
Vikend akcija -10% Bosch veš mašine i sušare, izbor iz ponude
LG 5 godina garancije
Pokloni za Mladence
Police i komode za odlaganje
Metle, mopovi i kante za otpatke
Kutije, korpe, vešalice i čiviluci
Veš mašine i sušare
Pegle, sušači, daske i korpe za veš
Posude za čuvanje namirnica
Frižideri i zamrzivači
Vikend spavanja
Mali uskršnji pomagači
Akcija do -15% Samsung frižideri i veš mašine, izbor iz ponude
Philips super promocija - isprobaj 30 dana ili uštedi na kupovini
Akcija -15% Philips kuhinjski aparati, izbor iz ponude
Akcija do -15% Philips pegle, usisivači, epilatori i prečišćivači vazduha, izbor iz ponude
Akcija do -15% Philips mali kućni aparati i televizori, izbor iz ponude
LG ARTCOOL klima uređaji
Rasprodaja do -20% nameštaj za dnevni boravak i predsoblje, izbor iz ponude
Rasprodaja do -30% nameštaj za spavaće sobe i dušeci, izbor iz ponude
Rasprodaja do -25% garniture za sedenje, izbor iz ponude
Rasprodaja do -40% artikli za uređenje doma, izbor iz ponude
Rasprodaja do -40% artikli za kuvanje i serviranje, izbor iz ponude
Klub ponuda jul 2022.
Akcija -30% artikli za uređenje doma, izbor iz ponude
TOP 100
Akcija -40% baštenski nameštaj, svi artikli sa zaliha
Akcija -40% suncobrani, svi artikli sa zaliha
Novogodišnja radionica
Ledeno kraljevstvo
Ponoćno plava
Snežna jutra
Zvezdana prašina
Sony televizori BRAVIA XR
Usisivači Bosch Unlimited 7
Nameštaj po super ceni, izbor iz ponude
Tehnika po super ceni, izbor iz ponude
Zimska rasprodaja do -30% garniture za sedenje izbor iz ponude
Zimska rasprodaja do -25% klub stočići, komode i police izbor iz ponude
Zimska rasprodaja do -20% nameštaj za spavaće sobe izbor iz ponude
Zimska rasprodaja do -30% ostali nameštaj izbor iz ponude
Zimska rasprodaja do -40 artikli za uređenje doma izbor iz ponude
Akcija za Čačak: -25% artikli za uređenje dome, izbor iz ponuda
Akcija za Čačak: -10% bela tehnika i mali kućni aparati, izbor iz ponude
Akcija za Čačak: -15% slavine i sudopere, izbor iz ponude
Pokloni za Mladence
Nameštaj NOVO 2023
Uređenje doma NOVO 2023
Tehnika NOVO 2023
Kuvanje NOVO 2023
NOVI proizvodi 2023
Outlet kodovi
Akcija -20% Tefal mali kućni aparati, izbor iz ponude
Akcija -20% Tefal posuđe, izbor iz ponude
Klub ponuda maj: -20% baštenski stolovi, stolice i setovi, proizvodi sa zaliha
Klub ponuda maj: -25% baštenske ljuljaške, ležaljke i suncobrani, proizvodi sa zaliha
Klub ponuda maj: -30% baštenski jastuci, proizvodi sa zaliha
Klub ponuda maj: od -20% do -40% Nespresso aparati za kafu, izbor iz ponude
Novo
Proizvodi mogu da se naruče u web shopu ili u prodajnim centrima. Modeli nisu izloženi!
Proizvodi mogu da se naruče u web shopu ili u prodajnim centrima. Modeli nisu izloženi!
Proizvodi mogu da se naruče u web shopu ili u prodajnim centrima. Modeli nisu izloženi!
Proizvodi mogu da se naruče u web shopu ili u prodajnim centrima. Modeli nisu izloženi!
Akcija do -35% baštenski nameštaj, proizvodi sa zaliha
Letnja rasprodaja do -25% nameštaj za dnevni boravak, izbor iz ponude
Letnja rasprodaja do -30% nameštaj i dušeci za spavaće sobe, izbor iz ponude
Letnja rasprodaja do -25% trpezarije i predsoblja, izbor iz ponude
Letnja rasprodaja do -45% artikli za uređenje doma, izbor iz ponude
Letnja rasprodaja 2023 garnitura za sedenje, izbor iz ponude
Letnja rasprodaja 2023 nameštaja, izbor iz ponude
Outlet akcija-5390
LG klima uređaji
Akcija do -30% bazeni i roštilji, izbor iz ponude
Akcija -25% baštenski nameštaj, suncobrani i jastuci, izbor iz ponude
Letnja rasprodaja do -40% baštenski nameštaj, izbor iz ponude
Akcija do -30% bazeni i plažni program, izbor iz ponude
Vikend akcija -15% garniture za sedenje, proizvodi sa zaliha
Vikend akcija -15% dnevni boravci, proizvodi sa zaliha
Vikend akcija -15% spavaće i dečije sobe, proizvodi sa zaliha
Vikend akcija -15% kuhinje, proizvodi sa zaliha
Vikend akcija -15% dušeci, proizvodi sa zaliha
Vikend akcija -15% kupatila i predsoblja, proizvodi sa zaliha
Vikend akcija -15% kancelarije, proizvodi sa zaliha
Vikend akcija -15% trpezarije, proizvodi sa zaliha
Let's go shopping!
Vikend akcija -15% sav nameštaj i dušeci, proizvodi sa zaliha
Aqua Mercado sudopere
Aqua Mercado kuhinjske slavine
Aqua Mercado kupatilske slavine
Akcija do -30% letnja zabava
Klub ponuda avgust: -20% Artikli za uređenje doma, izbor iz ponude
Akcija do -20% nameštaj, proizvodi sa zaliha
Bazeni uz promo kod -40% popusta
Akcija -30% kancelarijske stolice, izbor iz ponude
Akcija -25% radni stolovi, izbor iz ponude
Akcija do -40% bazeni i plažni program , izbor proizvoda sa zaliha
Bosch usisivači za svaku preporuku
Proizvodi se mogu poručiti u web shopu ili prodajnim centrima. Modeli nisu izloženi!
Klub ponuda oktobar: do -20% Rowenta aparati za negu i usisivači, izbor iz ponude
Sajam nameštaja: -10% Vox ugradna tehnika, izbor iz ponude
Serviranje i kuvanje
Mali kućni aparati
Dekoracije za poklone
Trpezarijski sto
Novogodišnja kuhinja
Ideje za poklone
Bezvremenski klasik
Na tragu elegancije
Scandy X-mas
Razigrana bajka
Snežna priča
Saradnje Vaučeri 26.7-31.12.2023-5741
Klub ponuda decembar: -15% kuhinje po meri Bellanta
Klub ponuda decembar: -20% garniture za sedenje, izbor iz ponude
Klub ponuda decembar: do -20% klub stočići, police i kancelarijske stolice, izbor iz ponude
Klub ponuda decembar: do -20% nameštaj i dušeci za spavaću sobu, izbor iz ponude
Klub ponuda decembar: do -30% artikli za uređenje doma, izbor iz ponude
Klub ponuda decembar: -10% baštenske kućice i fontane
Klub ponuda decembar: -15% tuš kabine, tuš vrata i paravani
Klub ponuda decembar: -20% i -40% Nespresso kafe aparati, izbor iz ponude
Klub ponuda decembar: -15% Rowenta aparati za negu, izbor iz ponude
šivaće mašine, izbor 1-31.12.2023-6246
Klub ponuda decembar: do -15% Bosch bela tehnika i usisivači, izbor iz ponude
Klub ponuda decembar: uštedi od 3.000 do 10.000 din Gorenje bela tehnika, izbor iz ponude
Klub ponuda decembar: uštedi od 4.500 do 30.000 din. LG bela tehnika, izbor iz ponude
Klub ponuda decembar: do -15% Whirlpool i Electrolux i AEG bela tehnika, izbor iz ponude
Klub ponuda decembar: -10% Candy kombinovane mašine i sudomašine, izbor iz ponude
Klub ponuda decembar: Vox bela tehnika, izbor iz ponude
Klub ponuda decembar: do -20% Tesla bela tehnika, izbor iz ponude
Vox mka, izbor 18.11-15.12.2023-6254
Isprobajte moć LG Inverter Direct Drive motora
Akc. Haier sušara izb 25.11-17.12.2023.-6296
Novogodišnja čarolija: do -25% TCL televizori, izbor iz ponude
Akcija -10% dušeci i kreveti, izbor iz ponude
Akc. Vox tv izb 1-25.12.2023.-6314
Akcija do -20% Hisense televizori izbor iz ponude
Akc Samsung tv izb 1-14.12.2023.-6319
Akc. Tesla tv izb 1-14.12.2023.-6320
Akc. Samsung bt izb 2-31.12.2023.-6321
Akc. Bosch BT izb 2-31.12.2023.-6322
Akc. LG zv izb 2-14.12.2023.-6323
Novogodišnja čarolija: -10% sušare i kombinovane veš mašine, izbor iz ponude
Novogodišnja čarolija: -20% Nutribullet blenderi, izbor iz ponude
Novogodišnja čarolija: -30% tuš slavine
Novogodišnja čarolija: do -30% Sony televizori
Novogodišnja čarolija: -20% dušeci, naddušeci i podnice
Novogodišnja čarolija: -10% sudomašine, izbor iz ponude
Novogodišnja čarolija: -20% Delonghi kafe aparati, izbor iz ponude
Novogodišnja čarolija: -30% zvučnici
Novogodišnja čarolija: do -25% televizori, izbor iz ponude
Novogodišnja čarolija: -30% tanjiri, šolje, pribor i servisi za jelo i kafu
Novogodišnja čarolija: -15% kancelarijske stolice
Novogodišnja čarolija: -10% klima uređaji i grejalice, izbor iz ponude
Novogodišnja čarolija: -20% Nutribullet blenderi, izbor iz ponude
Novogodišnja čarolija: -30% inoks sudopere
Novogodišnja čarolija:do -25% VOX i JVC televizori
Novogodišnja čarolija: -30% dekorativni jastuci, jastučnice, podni i jastuci za stolice
Novogodišnja čarolija: -10% frižideri i vinske vitrine, izbor iz ponude
Novogodišnja čarolija: -20% Sapir i Rosberg mali kućni aparati, izbor iz ponude
Novogodišnja čarolija: do -25% LG televizori
Novogodišnja čarolija: -30% dekoracija
Novogodišnja čarolija: -30% novogodišnja dekoracija
Novogodišnja čarolija: -10% ugradna tehnika, izbor iz ponude
Novogodišnja čarolija: -20% Rowenta usisivači, izbor iz ponude
Novogodišnja čarolija: -30% sudopere
Novogodišnja čarolija: do -25% Samsung televizori
Novogodišnja čarolija: -30% kompleti posteljina, čaršavi i jastučnice
Sencor 100% garancija
Akc. Beko bt izb 5-31.12.2023.-6354
Akc Gorenje mka izb 5.12.2023-4.1.2024.-6355
Akcija Honor telef izb 6-17.12.2023.-6373
Akc. Honor telef izb 6-31.12.2023.-6375
Akc. Honor telef izb 11-31.12.2023.-6376
Akc. Honor telefoni izb 18-31.12.2023.-6377
Akc Samsung tv izb 6-18.12.2023.-6381
-15% zidne letvice i paneli, iz 8-18.12.2023-6382
Rowenta robot usisivač 15-31.12.2023-6383
Akcija do -15% Bosch bela tehnika, izbor iz ponude
Akcija -10% bela tehnika, izbor iz ponude
Akcija do -40% dekoracija, izbor iz ponude
Akcija -30% tepisi i ćebad, izbor iz ponude
Akcija -15% mali kućni aparati, izbor iz ponude
Akcija -30% artikli za domaćinstvo, izbor iz ponude
Akcija -10% Gorenje i Hisense bela tehnika, izbor iz ponude
Akcija -15% Rowenta usisivači, izbor iz ponude
Akcija -20% Krups kafe aparati, izbor iz ponude
Akc. Philips tv izb 9-31.12.2023.-6394
Akc. LG tv izb 12-31.12.2023.-6395
Akc Sony tv izb 14-31.12.2023.-6396
Akcija do -25% Hisense televizori, izbor iz ponude
Akcija do -45% Samsung televizori, izbor iz ponude
Akcija do 35% Tesla televizori, izbor iz ponude
Akc. Candy bt izb 12-31.12.2023.-6400
Akcija uštedi od 6.000 din. do 25.000 din. Haier bela tehnika, izbor iz ponude
Akc. Samsung bt izb 12-31.12.2023.-6402
Akcija -20% garniture za sedenje, izbor iz ponude
Akcija do -25% ostali nameštaj, izbor iz ponude
Akcija -20% kreveti, izbor iz ponude
Akcija -10% Bosch ugradna tehnika, izbor iz ponude
Akcija do -10% bela tehnika, izbor iz ponude
Akcija -10% Candy ugradna tehnika, izbor iz ponude
Akcija -30% jelke, izbor iz ponude
Akcija -30% dečiji tepisi, izbor iz ponude
Akc. Fox tv izb 15-31.12.2023.-6411
Akc. Hisense tv izbor 15-31.12.2023.-6412
Akc. Philip tv izb 15-31.12.2023.-6413
Akc. Samsung tv izb 15-31.12.2023.-6414
Akc. TLC tv izb 15-31.12.2023.-6415
Akc. Tesla tv izb 15-31.2023.-6416
Akcija do -30% LG televizori, izbor iz ponude
Akcija do 30% Philips televizori izbor iz ponude
Akcija -20% Aqua Mercado slavine za kupatilo
Akcija -20% Aqua Mercado slavine za sudoperu
Akcija -20% sudopere
Akcija do -30% TCL televizori, izbor iz ponude
Akcija do 30% Vox i JVC televizori, izbor iz ponude
Akc. Samsung tv izb 19-31.12.2023-6424
Akcija -30% daske za peglanje
Akcija -20% sveće, svećnjaci i lanterne
Akcija -30% podne lampe
Akcija -30% peškiri
Akcija -30% servisi za jelo
Akcija -20% tepisi i otirači
Akc. Haier sušara 19-31.12.2023.-6431
Akcija -30% Novogodišnja dekoracija
Akc. Samsung tv izb 23-31.12.2023.-6449
-20%mka izb 26.12.2023-8.1.2024-6450
-25% mka izb 23.12.2023-8.1.2024.-6451
-15% bela tehnika 1-2.1.2024.-6453
-20% dekoracija 1-2.1.2024.-6454
-15% bašta, uradi sam 1-2.1.2024.-6455
-15% sav namestaj 1-2.1.2024.-6452
Rasprodaja kuvanje i posuđe, izbor iz ponude
Rasprodaja artikli za uređenje doma, izbor iz ponude
Rasprodaja garniture za sedenje, izbor iz ponude
Rasprodaja kuhinje Hana i Manhattan
Rasprodaja mali nameštaj i dušeci, izbor iz ponude
Samsung tv, izbor 4-5.1.2024-6458
Vox tv, izbor 4-5.1.2024-6459
Hisense tv, izbor 4-5.1.2024-6460
Fox tv, izbor 4-5.1.2024-6461
-20 % dekoracija 6-7.1.2024.-6462
-15% sav namešt. 6-7.1.2024-6463
-15% BT i multimed. 6-7.1.2024-6464
-15% bašta, uradi sam 6-7.1.2024.-6465
Akc Honor telef. izb 5-14.1.2024.-6466
Akcija TLC tv izb 6-11.1.2024.-6481
Akc. Philips tv izb 6-11.1.2024.-6482
Akc. Vox JVC tv izb 6-11.1.2024.-6483
Akc. Samsung tv izb 6-11.1.2024.-6484
Akc Fox tv izb 6-11.1.2024-6485
Akc. Sony tv izb 6-11.1.2024.-6486
Akc LG tv izb 6-11.1.2024.-6487
Akc. Tesla tv izb 6-11.1.2024-6488
Akcija -20% spavaće sobe, izbor iz ponude
Akcija -20% trosedi, dvosedi i fotelje sa funkcijom ležaja, izbor iz ponude
Klub ponuda februar: -20% Aqua Mercado slavine i tuševi, izbor iz ponude
Klub ponuda februar: do -45% Toshiba i Telefunken televizori
Klub ponuda februar: do -55% soundbarovi, izbor iz ponude
Klub ponuda februar: do -10% Denver multimedija, izbor iz ponude
Klub ponuda februar: -15% Sencor mali kućni aparati, izbor iz ponude
Klub ponuda februar: -15% Tefal program za peglanje, izbor iz ponude
Klub ponuda februar: do -15% Bosch usisivači i bela tehnika, izbor iz ponude
Klub ponuda februar: uštedi od 3.000 do 10.000 din. Gorenje bela tehnika, izbor iz ponude
Klub ponuda februar: uštedi od 4.500 do 30.000 din. LG bela tehnika, izbor iz ponude
Klub ponuda februar: -10% Candy kombinovane veš mašine i sudomašine, izbor iz ponude
Klub ponuda februar: do -10% bela tehnika, izbor iz ponude
Klub ponuda februar: -20% baštenski nameštaj, izbor iz ponude
Klub ponuda februar: do -20% nameštaj i dušeci za spavaću sobu, izbor iz ponude
Klub ponuda februar: do -20% dnevni boravci i kancelarijski nameštaj, izbor iz ponude
Klub ponuda februar: -15% laminati i vinili
Akc. Fox grejna tela izb, 24.1-24.2.2024-6559
Klub ponuda februar: do -30% artikli za uređenje doma, izbor iz ponude
Akcija -10% LG bela tehnika, izbor iz ponude
Akcija -10% Bosch ugradna tehnika, izbor iz ponude
Akcija -10% Vox veš mašine, izbor iz ponude
Akcija -10% Tesla ugradna tehnika, izbor iz ponude
Akcija -10% Gorenje ugradna tehnika, izbor iz ponude
Akcija -10% bela tehnika izbor iz ponude
Akcija -20% Rowenta aparati za negu, izbor iz ponude
Akcija -20% Vox mali kućni aparati, izbor iz ponude
Akcija do 25% Hisense televizori, izbor iz ponude
Akcija do -25% LG televizori, izbor iz ponude
Akcija do 25% Samsung televizori, izbor iz ponude
Akcija do 23% TCL televizori, izbor iz ponude
Akcija do 28% Vox i JVC televizori, izbor iz ponude
Akc. tv izb 30.1-1.2.2024.-6529
Akcija -20% ugaone garniture, izbor iz ponude
Akcija -15% svi trpezarijski i barski stolovi i stolice
Akcija -30% tepisi, izbor iz ponude
Akcija -30% lusteri, plafonjere, zidne lampe i reflektori
Akcija -30% ukrasni jastuci, jastučnice, podni i jastuci za stolice
Akcija -30% sveće, svećnjaci i lanterne
Akcija -30% šolje, činije i servisi za kafu
Akcija -30% ukrasne korpe
Akcija -30% vaze, saksije i veštačko cveće
Klub ponuda februar: -20% Nobilia i Nolte eco kuhinje po meri
Outlet
Akc. Samsung tv izb 1-14.2.2024.-6592
Akc. Honor tel. 1-29.2.2024.-6593
Akcija Irobot usisivači, izbor iz ponude
Akc TCL tv izb 2-14.2.2024.-6599
Akc Honor tel izb 8-14.2.2024.-6600
Akc Honor tel izb 15-29.2.2024-6601
Akc Samsung projektor 2-14.2.2024.-6602
Vaučer G5 15.2-30.4.2024-6617
Akc Sony tv izb 3-15.2.2024.-6608
AkcTesla tv izb 3-15.2.2024.-6609
Akc. Philips tv izb 3.2-15.2.2024.-6610
Akc Bosch bt izb 3-29.2.2024,-6612
Akc Samsung bt izb 3-18.2.2024.-6613
Vikend akcija -30% čaše i posude za hranu
Vikend akcija -30% ćebad
Vikend akcija -30% kante za smeće
Vikend akcija -30% zavese, garnišne i rolo zavese
Vikend akcija -10% Candy ugradna tehnika, izbor iz ponude
Vikend akcija -30% tepisi izbor iz ponude
Vikend akcija -10% Bosch bela tehnika, izbor iz ponude
-10% LG veš mašine izb 15-19.2.2024.-6625
-10% Vox ugr teh i šport izb 15-19.2.2024.-6626
Vikend akcija -10% Gorenje veš mašine i sušare izbor iz ponude
Vikend akcija-10% Electrolux šporeti, izbor iz ponude
Vikend akcija -10% bela tehnika, izbor iz ponude
Akc LG tv izb 7-15.2.2024.-6630
Klub ponuda februar: -10% Beko ugradna tehnika, izbor iz ponude
Vikend akcija -20% Beurer aparati za negu, izbor iz ponude
Vikend akcija -15% Braun i Kenwood mali kućni aprati izbor iz ponude
Vikend akcija -15% Delonghi aparati za kafu, izbor iz ponude
Vikend akcija-15% Nutribullet blenderi, izbor iz ponude
Vikend akcija -10% Beko sudomašine, izbor iz ponude
Akcija -20% garniture za po porudžbini, izbor iz ponude
Vikend akcija -20% blok kuhinje , izbor iz ponude
Vikend akcija: -30% sušači i daske za peglanje
Vikend akcija do -25% televizori izbor iz ponude
Akc Samsung projektor izb 15-19.2.2024.-6641
Vikend akcija do -25% LG televizori, izbor iz ponude
Vikend akcija do -40% Samsung televizori izbor iz ponude
Vikend akcija do -30% Sony televizori izbor iz ponude
-20% apar za negu izb 10.2-29.2.2024-6607
Akcija -15% tuš kabine, stene i tuš vrata
Akcija -15% pločice, mozaici i fasadni kamen
-30% apar za negu izb 10-29.2.2024.-6647
Akc. Vox tv izbor 13-19.2.2024.-6649
Akc LG tv izb 13-19.2.2024.-6650
Akcija uštedi od 6.000 din. do 30.000 din. Haier bela tehnika, izbor iz ponude
Akcija -10% Bosch bela tehnika, izbor iz ponude
Akcija -10% Gorenje šporeti i sudomašine, izbor iz ponude
Akcija -10% Electrolux bela tehnika, izbor iz ponude
Akcija -10% bela tehnika, izbor iz ponude
Akcija -20% Gorenje mali kućni aparati izbor iz ponude
Akcija -15% ECG mali kućni aparati, izbor iz ponude
Akcija -15% Gruding aparati za negu, izbor iz ponude
Akcija -20% Krups aparati za kafu, izbor iz ponude
Akcija -30% ćebad
Akcija -30% kupatilski tepisi, vešalice i čiviluci
Akcija -30% peškiri
Akcija -20% setovi lonaca
Akcija -30% tepisi, izbor iz ponude
Akcija -15% kade i obloge
Akcija -15% baštenske kućice i fontane
Akcija do -25% televizori, izbor iz ponude
Akc.tv izb 15-22.2.2024.-6669
Akcija -20% ormari, izbor iz ponude
Akcija -20% sve modularne kancelarije, proizvodi sa zaliha
Akcija -20% trosedi sa funkcijom ležaja, izbor iz ponude
-30% artik za uređ. izb 1-30.3.2024.-6673
-25% sav baštenski nameštaj, sa zalih 1-31.3.2024-6674
-25% Tesla mka izb 1-31.3.2024.-6675
Ak. Nespresso aparati za kafu, izbor 1-31.1.2024.-6676
15% Tefal mali kućni aparati, izb 1-31.3.2024.-6678
-20% mka izb 1-31.3.2024.-6679
Akc Bosch bt i mka izb 1-31.3.2024.-6680
Akc Gorenje bt izb 1-31.3.2024.-6681
Ak.LG bela tehnika izbor 1-31.3.2024.-6682
-10% Candy bt izb 1-31.3.2024-6683
Akc Electrolux bt izb 1-31.3.2024.-6684
Akc. bela tehnika izbor 1-31.3.2024.-6685
Akc. Samsung projekt izb 21.2-5.3.2024.-6686
Akc TCL tv izb 21.2-15.3.2024,-6687
Akc TCL tv izb 23.2.-4.3.2024.-6688
Akc Samsung tv izb 21.2-3.3.2024.-6689
Akc Sony tv izb 21-25.2.2024.-6690
Akc. -30% satovi i mod.deko 23.2-4.3.2024-6691
Akc. Vox i Jvc tv izb 21.2-6.3.2024.-6692
Akc. bela teh. izb 24.2.2024.-6693
Akc LG tv izb 21.2-6.3.2024.-6694
-20% Zilan kruž. peć. izb 21-29.2.2024.-6695
Akc Hisense tv izb 21.2-6.3.2024-6696
Akc TCL tv izb 21.2-6.3.2024.-6697
Akc Tesla tv izb 21.2-6.3.2024-6698
Akc. Philips tv iz 21.2-6.3.2024.-6699
Filtrirajte rezultate
Prikaži
po stranici
Sortiraj prema

    Prijavite se na besplatan newsletter

    kako bi uvek bili u toku sa najnovijim akcijama i ponudama!